Wine Prague
Wine Prague Katka a Nikola KUPMETO CZ bude na Wine Prague
O co se jedná 
Druhý ročník mezinárodní výstavy vín Wine Prague za účasti několika desítek vystavovatelů z řad špičkových domácích vinařství, dovozců vín, obchodníků s vínem a zahraničních producentů.  Více na www.wineprague.com Veletrh se koná od pondělí 23. kvetna do středy 25. května v PVA Letňany vždy od 10:00-18:00
Jak se na výstavu dostat
Vstupné je 600,-Kč včetně DPH a je podmíněno registrací. Podrobnosti najdete na stránkách výstavy ZDE. Tam také najdete podrobné informace jak se na výstaviště do Letňan dostanete (je to prakticky na metru Letňany).
Jak nás na výstavě najdete
Jako již zkušení vystavovatelé (byli jsme i na loňském prvním ročníku) jsme získali místo v hlavní hale spolu s většinou hlavních vystavovatelů a moravských producentů. Najdete nás v zadní části ve vyznačené oblasti. Kliknutím na obrázek se mapa zvětší - viz nákres:
Náhled haly Wine Prague
Co máme pro vás připraveno  
Průřez naším vinným portfoliem s důrazem na Francii, Itálii, Chile a Argentinu. Máme zde pro vás připravená vítězná vína z Prague Wine Trophy 2015 a medailisty 2016. Klasické bestsellery z chilského Vina Errazuriz s novými etiketami, špičkové sekty z Francie a Itálie a novinky jak z Francie, tak itálie. A hlavně představíme naše vlastní firemní víno - Rulandské šedé z Krásné Hory, které vzniklo exkluzivně jen pro nás.
Těšíme se na setkání s Vámi - a nezapomeňte se nám připomenout, pro naše zákazníky budeme mít připraveno vždy něco navíc...:)