Sada 6 vín - Tour de France

Sada 6 vín - Tour de France

Sada 6 vín, která je průřezem nejvýznamnější (Itálie odpustí:) vinařské země světa. Připravili jsme 6 vín, která reprezentují jednotlivé regiony Francie ve všech jejich nuancích a odlišnostech. Zároveň vína, která jsou do značné míry originální, raritní a trochu odlišná - přesně do té míry, aby byla pro vaše chuťové pohárky objevná a hlavně - aby vám chutnala. Sada obsahuje těchto 6 vín: Údolí Loiry: Sauvignon Destina - vinařství Joseph Mellot, Burgundsko - Marsannay rosé - vinařství Maison Louis Jadot, Údolí Rhôny - Syrah Domaine des Gardes - vinařství Cave de Tain, Languedoc - Sol de Landoc - vinařství Mas de Daumas Gassac, Bordeaux - Médoc - vinařství Chateau Beauvillage, Alsasko - Pinot Noir réserve - vinařství Gustave Lorentz.

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
Země původu Francie
Vinařství Kupmeto CZ
1 670,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Detaily

Údolí Loiry: Sauvignon Destina - vinařství Joseph Mellot Příjemný začátek poznávání vín založených na odrůdě Sauvignon blanc v údolí řeky Loiry.

Burgundsko - Marsannay rosé -  vinařství Maison Louis Jadot - Lehké a svěží, snadno pitelné rosé z Burgundska

Údolí Rhôny - Syrah Domaine des Gardes - vinařství Cave de Tain - Syrah ze severní Rhony, z usedlosti Gardes, je kombinací hroznů z ideálních poloh, které jsou vybírány na základě svého terroir. Vinice s písčitým podložím a jižní orientací. Víno je šťavnaté a snadno pitelné s příjemnou svěžestí a jemnou vůní fialek a červeného bobulového ovoce.

Languedoc - Sol de Landoc - vinařství Mas de Daumas Gassac - Plné červené víno jihu Francie, z oblasti Languedoc, z vinařství Mas de Daumas Gassac. Tmavě rudá barva s přesahem až do černé. Vůně mohutná a komplexní, velmi zralé červené ovoce, koření.

Bordeaux - Médoc - vinařství Chateau Beauvillage - Klasický zástupce regionu Médoc z Bordeaux z levého břehu řeky Garonne v kultovním ročníku 2015.

Alsasko - Pinot Noir réserve - vinařství Gustave Lorentz - Odrůdě Pinot Noir se nyní velmi daří v Alsasku. Dříve používaná odrůda hlavně na šumivé Cremanty dnes nabízí plná a elegantní červená vína. 

Další informace

Další informace

Země původu Francie
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Kupmeto CZ
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').