Letní vína - Francie
Faune blanc - Moulin de Gassac
Bílé cuvée odrůd 50% Viognier, 30% Marsanne and 20% Chardonnay. Kombinace aromatické odrůdy Viognier s plným Chardonnay, které vínu dodáva strukturu a doplněné odrůdou Marsanne, které vděčí za minerálnost a svěžest.
Colombard - Cotes de Gascogne blanc - Domaine La Rieste - NOVINKA
Lehké, svěží víno s výrazným ovocným projevem. Svěžest, tóny citrusového ovoce spolu s příjemnou minerálností. Jeden z vůbec nejlepších poměrů ceny a kvality u francouzských bílých vín. Bílé gaskoňské víno:) 
Picpoul de Pinet - Moulin de Gassac
Plné ale svěží a minerální víno z Languedocu z odrůdy Picpoul. Picpoul je podapelace Coteaux du Languedoc a zároveň stejnojmenná odrůda. Vína z ní jsou plná, minerální, s bohatou škálou květinových tónů a citrusy. V regionu původu doprovází pokrmy z ryb a hlavně mořských plodů
Provence blanc - Domaine Houchart
Bílá, svěží varianta klasické růžového vína z Provence. Plněno v atypické lahvi provencale.  Barva velmi světlá, s lehce žlutým nádechem. Ve vůni tóny broskví a citrusů. Chuť ovocná, živá a dlouhotrvající na patře. Víno, které ideálně potěší v jarním a letním období.
Viognier Réserve speciale - Gerard Bertrand
 Intentivní vůně bílých květů (akacie, hyacint, pomerančovník). V chuti plné tónů tropického ovoce, sušených meruněk, ořechů a medu. Dochuť je jadrná a svěží. Viognier je tradiční odrůda v údolí Rhony, zvláště pak v její severní části. Avšak i v Languedocu se s ní můžeme setkat stále častěji. 
Macon Villages - Domaine de la Grande Caille
Hebké, ovocné a zároveň minerální Chardonnay. Nepostrádá eleganci tradiční pro celé Burgundsko. Vinařství s téměř 500 let dlouhou historii.  Elegance, ovocná čerstvost, svěží květinový buket.
Tato vína jsou také za akční cenu ve speciální letní sadě:
 Letní vína