ARTE VINI růžové víno PINK Zweigeltrebe 2016
6+6 ZDARMA
Pink 6+6 ZDARMA
Růžové víno PINK odrůdy Zweigeltrebe 2016 je v plném rozkvětu svých vůní a chutí. Nicméně musí již pomalu uvolnit místo svému pokračovateli - ročníku 2017. A proto jsme společně s vinařstvím ARTE VINI připravili akční nabídku 6+6 ZDARMA na toto víno. Jak uskutečnit akční nákup? Jednoduše objednejte 6ks vína PINK (či více) a my vám 6 (či více) kusů přidáme při expedici zdarma.
Popis vína PINK Zweigletrebe 2016:
Hrozny se sklízejí těsně před dosažením plné zralosti ve velmi zdravém stavu s příjemnou svěží kyselinkou. Hrozny jsou rychle dopraveny do sklepa, tam bobule odstopkujeme; výsledný rmut ponecháváme asi 12 hodin v kontaktu s hroznovým moštem. Tím šťáva získá svou růžovou barvu a je dále přečerpána do nerezové fermentační nádoby, kde probíhá alkoholické kvašení za nízké teploty s cílem zachovat svěží a ovocný charakter, typický pro moravská vína. Víno poté zraje na jemných kalech v nerezových tancích až do lahvování na jaře následujícího roku.
Obec Hostěradice, trať Volné Pole. Apelace Moravské zemské víno suché. Odrůdové složení 100% Zweigeltrebe
ZDE najdete víno PINK 2016
Balíček nových vín VOC Znojmo 2016
Arte Vini VOC
Akční sada 6 vín tří odrůd ze znojemského vinařství Arte Vini kategorie VOC - Sauvignon blanc 2016, Veltlínské zelené 2016, Ryzlink rýnský 2016. Od každé odrůdy jsou v sadě dvě vína:
Sauvignon Blanc 2016 VOC Znojmo - Vůně nabízí angrešt, rybíz a decentní náznak černého pepře. Chuť je plná, extraktivní a minerální. Obec Sedlešovice, trať Kraví hora. Suché víno.
Veltlínské zelené 2016 VOC Znojmo - Zářivě zlatožlutá barva, již ve vůni velmi komplexní a bohaté veltlínské s jemnými tóny vyzrálého žlutého melounu a ananasu, na jazyce je hluboká pikantní chuť pepře; silné a  mnohovrstvé víno charakterizované šarmantní elegancí. Obec Sedlešovice, trať Kraví hora. Suché víno.
Ryzlink rýnský 2016 VOC Znojmo - Víno krásné zlato-žluté barvy, s výraznou ovocnou vůní pomerančů, kdoulí, zralých meruněk, manga a ananasu a příjemnou decentní mineralitou. Víno výrazné plné chuti, mnohovrstevné a komplexní s pikantní, vzrušující kořenitostí. OBEC Dyjákovičky, trať U Sklepů. Suché víno
Co to je VOC:
Vína originální certifikace (VOC) jsou specifická tím, že hrozny, ze kterých jsou tato vína vyrobena, pocházejí výlučně z vinic ležících ve schválených polohách daného regionu. Vinaři sami vyberou vinařské trati, které jsou pro výrobu VOC nejvhodnější.
Akční cena 999,-Kč místo 1314,-Kč - Sadu VOC vín najdete ZDE.