Akční sady vín

Sada Bordeaux 2015 Vstup do světa vín jižní Francie
Sada Bordeaux 2015 Sada Moulin de Gassac
Ročník 2015 byl v Bordeaux hodnocen jako historicky vůbec nejlepší nebo v nejhorším případě jeden z TOP 3. Je stále těžší a těší dát dohromady vína, která kombinují špičkový ročník a zároveň si zachovávají ideální poměr ceny a kvality. Ale povedlo se... Jižní Francie je fenomén. A mimo jiné a díky svým vínům Připravili jsme sadu 6 odrůdových vín z kulůtovního vinařství Mas de Daumas Gassac, která vám "otevřou bránu" do světa jihofrancouzských vín a to za akční cenu.
Sada TOP francouzských rosé Perly vín jižní Francie
Sada francouzských rosé Sada Daumas Gassac
Výběr 6 špičkových růžových vín napříč Francií. Údolí Rhony, Provence a Languedoc. 6 rozličných stylů, vůní a chutí, všechny však elegantní a snadno pitelné celý rok. Nejjižnější vinařský region Francie - Languedoc - je svou rozlohou vinic více jak 20x větší než vinohrady v ČR. Proto škála vůní a chutí je zde téměř nekonečná. Vybrali jsme 6 vín, která reprezentují jednotlivé styly a terroiry tohoto regionu. A všechna z kultovního vinařství Mas de Daumas Gassac. Nastavená akční cena.
kupmeto
Bestseller Francie Sada 6 španělských vín - Vuelta
Bestsellery Francie Španěslká sada Vuelta
V našem portfoliu najdete přes 700 druhů francouzských vín. Vybrali jsme 6 vinařských regionů Francie - Bordeaux, Provence, údolí Rhôny, Burgundsko, údolí Loiry a Alsasko a sestavili sadu z bestselleru každé vinařské oblasti. Za akční cenu. Vinařská velmoc na jihozápadním okraji Evropy je mírně ve stínu Francie a Itálie. A to je velká chyba, kterou musíme napravit. Průřez různými styly španělských vín.
Sada Italských vín - Giro d´Italia  
Giro d´Italia
Můžeme vést dlouhé diskuze, zda evropskou vinařskou jedničkou je Francie nebo Itálie. Ale to nemění nic na faktu, že výběr italských vín nezná hranic. Zde najdete sadu 6  rozličných vín, která vám ukáží 6 rozdílných stylů vín této vinařské velmoci.