Akční sady vín

Sada Bordeaux 2015 Vstup do světa vín jižní Francie
Sada Bordeaux 2015 Sada Moulin de Gassac
Ročník 2015 byl v Bordeaux hodnocen jako historicky vůbec nejlepší nebo v nejhorším případě jeden z TOP 3. Je stále těžší a těší dát dohromady vína, která kombinují špičkový ročník a zároveň si zachovávají ideální poměr ceny a kvality. Ale povedlo se... Jižní Francie je fenomén. A mimo jiné a díky svým vínům Připravili jsme sadu 6 odrůdových vín z kulůtovního vinařství Mas de Daumas Gassac, která vám "otevřou bránu" do světa jihofrancouzských vín a to za akční cenu.
Vinařství Na Soutoku Karel Průša Perly vín jižní Francie
Sada Na Soutoku Sada Daumas Gassac
Sada 6 vín z moravského vinařství Na Soutoku Karla Průši. 4 z těchto vín byla oceněna v soutěží Král vín 2020. Vítězem celé kategorie se stal Ryzlink rýnský a Velkou zlatou medaili si odnesl Sauvignon. Detail najdete zde Nejjižnější vinařský region Francie - Languedoc - je svou rozlohou vinic více jak 20x větší než vinohrady v ČR. Proto škála vůní a chutí je zde téměř nekonečná. Vybrali jsme 6 vín, která reprezentují jednotlivé styly a terroiry tohoto regionu. A všechna z kultovního vinařství Mas de Daumas Gassac. Nastavená akční cena.
kupmeto
Bestseller Francie Sada 6 španělských vín - Vuelta
Bestsellery Francie Španěslká sada Vuelta
V našem portfoliu najdete přes 700 druhů francouzských vín. Vybrali jsme 6 vinařských regionů Francie - Bordeaux, Provence, údolí Rhôny, Burgundsko, údolí Loiry a Alsasko a sestavili sadu z bestselleru každé vinařské oblasti. Za akční cenu. Vinařská velmoc na jihozápadním okraji Evropy je mírně ve stínu Francie a Itálie. A to je velká chyba, kterou musíme napravit. Průřez různými styly španělských vín.
Sada Italských vín - Giro d´Italia Sada TOP francouzských rosé
Giro d´Italia Sada francouzských rosé
Můžeme vést dlouhé diskuze, zda evropskou vinařskou jedničkou je Francie nebo Itálie. Ale to nemění nic na faktu, že výběr italských vín nezná hranic. Zde najdete sadu 6  rozličných vín, která vám ukáží 6 rozdílných stylů vín této vinařské velmoci. Výběr 6 špičkových růžových vín napříč Francií. Údolí Rhony, Provence a Languedoc. 6 rozličných stylů, vůní a chutí, všechny však elegantní a snadno pitelné celý rok.