Adventní vinný kalendář

Adventní vinný kalendář
Zcela nová verze mini Adventního vinného kalendáře pro rok 2020
Prosinec není jen ve znamení vánoční pohody, dárků a rodinných setkání. Velká část posledního měsíce připadá na před-vánoční období plného shánění dárků na poslední chvíli, stresu, shonu či případně pracovního vypětí. V době, kdy jsme byli děti a neměli takovéto starosti, těšili jsme se na každý nový den prosince, kdy jsme si „vylupovali” čokoládu z adventního kalendáře a vyhlíželi co bude pod stromečkem...Ale děti už nejsme...a nikdo nám čokoládový adventní kalendář už nedává (předpokládáme). I přesto máme pro Vás dospělé plnohodnotnou náhražku za čokoládu - víno!!!
Adventní vinný kalendář  existuje pro rok 2020 ve 4 verzích 2 mini verze a 2 velké kalendáře.
---
Mini verze jsou nově zabaleny do designového kartonu s grafikou a perforací okýnek - tak aby se snadno vyndavali jednotlivé lahvičky. Existuje dostupnější verze kombinují bílé a červené francouzské víno a pak verze skladající 24 lahviček z 8 druhů moravských a francouzských vín.  
---
Velké verze jsou také dvě: Adventní vinný kalendář pro milovníky vína a Adventní vinný kalendář pro znalce vína. Obě obsahují 24 plnohodnotných lahví a navíc k tomu dřevěný stojan na ně. 
Adventní vinný kalendář classic Adventní vinný kalendář mix
Adventní vinný kalendář Adventní vinný kalendář
Obsahje 24 lahviček o objemu 0,187L. 12 z nich je červené Bordeaux a dalších 12 jsou bílá vína 2-3 druhů z Moravy či Francie. Složení se může mírně lišit. Kalendář najdete zde Obsahje 24 lahvičke o objemu 0,187L osmi druhl vína. Kromě dvou francouzských z Bordeaux - Beau Rivage Blanc a Beau Rivage Rouge ještě Frankovku, Müller Thurgau a Rulandské bílé z Habánských sklepů, Müller Thurgau a Frankovku z Valtic a Frankovku ze Sommelier Selekt. Složení vín se může mírně lišit.  Kalendář najdete zde.
---
Velký adventní kalendář
Co je součástí velkého adventního kalendáře: 24 vybraných lahví, dřevěný stojan na uložení všech 24 lahví,  detailní popis vín včetně termínu, kdy doporučujeme láhev otevřít, a samozřejmě i visačky na každou láhev, aby otevírání okének, promiňte, lahví bylo snadnější:) Součástí není dekorace (adventní věnec a svíčky). Podle úrovně vín existují dva kalendáře: Adventní vinný kalendář pro milovníky vína a Adventní vinný kalendář pro znalce vína
Adventní vinný kalendář pro znalce