Adventní vinný kalendář

Adventní vinný kalendář mini verze Včetně nové mini verze
Prosinec není jen ve znamení vánoční pohody, dárků a rodinných setkání. Velká část posledního měsíce připadá na před-vánoční období plného shánění dárků na poslední chvíli, stresu, shonu či případně pracovního vypětí.
V době, kdy jsme byli děti a neměli takovéto starosti, těšili jsme se na každý nový den prosince, kdy jsme si „vylupovali” čokoládu z adventního kalendáře a vyhlíželi co bude pod stromečkem...Ale děti už nejsme...a nikdo nám čokoládový adventní kalendář už nedává (předpokládáme). I přesto máme pro Vás dospělé plnohodnotnou náhražku za čokoládu - víno!!!
Adventní vinný kalendář  existuje pro rok 2019 ve třech verzích novinkou je MINI VERZE obsahující 24 kusů malých lahvíček o objemu 0,187L. Ideální jako dárek nebo pro střídmé milovníky vína. Zde najdete detailní informace o Mini Adventním vinném kalendáří. Následující dvě verze jsou již tradičnější: Adventní vinný kalendář pro milovníky vína a Adventní vinný kalendář pro znalce vína.
Adventní vinný kalendář mini
Adventní vinný kalendář (velký) je unikátní sada 24 lahví vína z několika zemí (Morava, Francie, Itálie,Chile, Argentina, Austrálie), která Vás provede celým předvánočním obdobím od 1. do 24. prosince. Každá z lahví je přesně označena datumem, kdy jí doporučujeme otevřít.  Nicméně pořadí je samozřejmě vždy na vás.
Co je součástí velkého adventního kalendáře:
24 vybraných lahví.
dřevěný stojan na uložení všech 24 lahví
detailní popis vín včetně termínu, kdy doporučujeme láhev otevřít
a samozřejmě i visačky na každou láhev, aby otevírání okének, promiňte, lahví bylo snadnější:)
Součástí není dekorace (adventní věnec a svíčky) 
Dvě verze velkého adventního vinného kalendáře
Sada pro milovníky vína Sada pro znalce vína
Více informací o kalendáři zde Více informací o adventním kalendáři pro znalce zde
Adventní vinný kalendář pro znalce
Parse error: syntax error, unexpected '<', expecting end of file in D:\www\CZ26321548-kupmeto2\app\design\frontend\kupmeto\default\template\page\html\footer.phtml on line 49