Zlomek & Vávra - Chardonnay 2015 3L

Zlomek & Vávra - Chardonnay 2015 3L

AKCE do konce roku 2017 - 3+1 zdarma. 3 bagy objednáte, 4 dostanete zdarma. Je možné kombinovat i s Ryzlink rýnský v bag-in-boxu od Zlomek & Vávra.


Premiové - přívlastkové* moravské víno v moderním balení 3L bag-in-boxu. Štavnaté a plné jihomoravské Chardonnay. Vůně kombinuje zralost citrusů s tóny zralých broskví a lehkou květnatostí. Chuť smetanová, zaoblená, šťavnatá a dlouhá. Praktické balení, které je alternativou lahve přívlastkového moravského vína za méně než 100Kč...

Odruda Chardonnay
Doba archivace 2 roky
Zrálo na Barriku
Barva bílé
Ocenění
Země původu Morava
Vinařství Zlomek a Vávra
380,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

Co je to Bag-in-Box: Moderní forma balení vína. V doslovném překladu znamená "sáček v krabici." A skutečnost bag-in-boxu se příliš neliší. Vakuový sáček s vínem je umístěn uvnitře kartonu (boxu) a víno je rozléváno skrze malý kohoutek umístěný v tomto kartonu. Výhody bag-in-boxu: jednoduchá manipulace, trvanlivost vína, praktičnost, globálně ověřený princip.

*Z důvodů regulí vinařské zákona, kdy vína nemůže být označeno přívlastkem pokud je baleno v obalu větším než 2L, byla tato vína čistě z administrativních důvodů deklasifikovánana vína zemská. Svými parametry však odpovídají pozdním sběrům. Jejich přesná analytika je uvedena na každém bag-in-boxu.

Další informace

Další informace

Země původu Morava
Lahev zdarma nedefinováno
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Zlomek a Vávra
Druh vína suché
Recenze

Možná Vás zaujme i následující

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').