Sada 6 vín - Prosecco Le Colture

Sada 6 vín - Prosecco Le Colture

Sada 6 lahví obsahuje 5 druhů šumivých italských vín z oblasti Veneto - Valdobbiadene z vinařství Le Colture. 4 rozličné Prosecca (DOC a DOCG), 1 růžové spumante (nelze nazvat růžovým proseccem). Všechna pocházejí z vinařství Le Colture.  To vlastní více jak 50 hektarů a všechna jejich vína jsou vyrobena u jejich vlastních hroznů. Valdobbiane je region ze severoitalského oblasti Veneto vyhlášený špičkovými šumivými vína z odrůdy Prosecco. Stejnojmená vína se produkují v kategoriích DOC a DOCG.

Odruda Glera
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva šumivé
Ocenění
Země původu Itálie
Vinařství Sada Prosecco
1 450,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Detaily

Sada obsahuje tyto vína:

2x Prosecco Sylvoz DOC-  Prosecco jak má být! Svěží, šťavnaté, osvěžující jablečné tóny s jemným a trvalým perlením

1x Prosecco Fagher brut DOCG - Naše Prosecco v nejmodernějším stylu oblasti Valdobbiadene s mezinárodním úspěchem. Víno kategorie Brut láka svou lehkou nasládlostí po citrusovím ovoci s tóny lehké chlebovinky. Jemné perlení s dlouhým trváním a svěžest v chuti společně s širokým uplatněním tohoto vína k pokrmům, dělá z Prosecca Fagher ideálního společníka. Alkohol 11,5%, zbytkový cukr: 9g/l.

1x Prosecco Pianer Extra Dry DOCG  - Prosecco tradičního Valdobbiadene D.O.C.G. stylu kombinující lehjou kořenitost a sametovou chuť s příjemnou živostí perlení. Jiskrná slámově žlutá barva vína, podpořená perlením, ovocné projevy broskví a jablek zaoblené do květnatého prostředí s dotekem citrusů. Celkově aroma velmi svěží a bohaté zároveň. Již od prvního doušku nás osvěží, díky své svěžesti a ovocnosti zároveň. Alkohol 11%, zbytkový cukr: 14g/l.

1x Prosecco Cruner Extra Dry DOCG  - Šumivé italské víno ze speciální varianty odrůdy prosecco nazvané Glera, která roste v nejlepších částech vinic Valdobbiadene, kde se kombinuje mírné mikroklima s pískovcovým a jílovitým podložím, které dodává výraznější aroma a chuť. To dohromady dodává tomuto proseccu plný charakter, vyšší sladkost v kombinaci se svěžestí. Světle slámově žlutá barva, jemné perlení stejně jako jemné ovocné a květinové aroma a chuť s lehce nasládlou chutí. Alkohol 11%, zbytkový cukr: 18 g/l.

1x Spumante RoséVyvážené růžové šumivé víno z oblasti Valdobbiadene vyhlášené typem vína Prosecco. Kombinace odrůd Merlot a Chardonnay. Víno se honosí krásnou vůní zralého bobulového ovoce a harmonií elegantní, smetanové chutě s ovocnou linkou... 9g cukru, 5,4g kyselin. Varianta brut.

Další informace

Další informace

Země původu Itálie
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Sada Prosecco
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').