Sada 3 vín - Chateauneuf-du-Pape Famille Quiot

Sada 3 vín - Chateauneuf-du-Pape Famille Quiot

Sada 3 vín z oblasti Chateauneuf-du-Pape obsahující 2 červená Châteauneuf-du-Pape a jedno bílé. To je velmi raritní, protože na celkovou produkci apelace Châteauneuf-du-Pape připadá jen 2-3% bílých vín. Všechna tři vína pocházejí z vinařství Famille Quiot. Včetně dřevěné krabičky.Châteauneuf-du-Pape rouge Vieux Lazaret 1999 - Vyzrálé víno se spoustou tónů červeného rybízu a bobulového ovoce společně s lehkým, nasládlým kořením. Dotek vanilky a lékořice. Elegantní chuťový závěr. Odrůdové složení je Grenache, Cinsault, Mourvedre a Syrah. Plně připravené ke konzumaci.
Châteauneuf-du-Pape blanc Vieux Lazaret blanc 2017/2018 - Klasické bílé Châteauneuf-du-Pape z vinařství Domaine Vieux Lazaret. Nově pojmenované Miocene po prehistorickém období, kdy se vytvářelo podloží vinic Châteauneuf-du-Pape. Odrůdy: Bourboulenc, Clairette, Grenache blanc, Roussanne.  Vůně svěžích bílých květin, broskví a citronu. Dlouhá šťavnatá chuť.
Châteauneuf-du-Pape rouge Vieux Lazaret 2017 - Štavnaté víno se spoustou tónů červeného rybízu a bobulového ovoce společně s lehkým, nasládlým kořením. Dotek vanilky a lékořice. Elegantní chuťový závěr. Odrůdové složení je Grenache, Cinsault, Mourvedre a Syrah. Zrání na dubových sudech jen částečně. 

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
Země původu Francie
Vinařství Jerome Quiot
3 075,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Detaily

Sada obsahuje 3 vína z vinařství Famille Quiot: 

Châteauneuf-du-Pape rouge Vieux Lazaret 1999

Châteauneuf-du-Pape blanc Vieux Lazaret blanc 2017/2018

Châteauneuf-du-Pape rouge Vieux Lazaret 2017

Další informace

Další informace

Země původu Francie
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Jerome Quiot
Druh vína suché
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').