Gala degustace 2022 - Kupmeto CZ

Gala degustace 2022 - Kupmeto CZ

Galadegustace 2022 - celodenní průřezová ochutnávka vín dovážených a distribuovaných společností Kupmeto CZ. Akce se koná ve středu 5. řijna 2022 v Novoměstské radnici - Praha 2  v čase 14:00-19:00.   Kompletní info o akci zde: www.Gala-degustace.cz Hodnotu vstupenky Vám odečteme z případné objednávky uskutečněné na akci, pokud přesáhne alespoň 3000,-Kč. 


*** Při koupi samotných vstupenek nebudeme k nim účtovat poštovné.  (E-shop jej z technický důvodů automaticky připočítá, ale my jej na finálním dokladu nebudeme účtovat) Vyčkejte prosím po objednávce na zaslání faktury.  Potvrzení o obdržení objednávky NENÍ FINÁLNÍ FAKTURA. Děkujeme za pochopení.) ***

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
Země původu Čechy
Vinařství Kupmeto CZ
600,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

V průběhu Galadegustace se vám představí ve formě neřízené ochutnávky více jak 35 zahraničních a moravských vinařství.  Mezi zahraničními víny budem mít jasný prim Francie, která však budou zdárně sekundovat Itálie, Chile, Argentina, Jižní Afrika, Austrálie, Nový Zeland, Španělsko a Portugalsko.

Hodnota vstupenky na hlavní Gala degustaci je plně odečitatelná z objednávky uskutečněné na místě. Tato uskutečněná objednávka musí dosáhnout aspoň 3000,-Kč a na jednu objednávku je možné uplatnit odečet maximálně dvou vstupenek.

Podrobné informace získáte na www.gala-degustace.cz .Údaje o vinařstvích a prezentovaných vínech budou postupně aktualizovány.

Další informace

Další informace

Země původu Čechy
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Kupmeto CZ
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').