Gala degustace Chateauneuf du Pape 2024

Gala degustace Chateauneuf du Pape 2024

GALA DEGUSTACE CHATEAUNEUF DU PAPE a CRUS DU RHONE 2024 je průřezová degustace toho nejlepšího co nabízí jižní Francie, konkrétně severní a jižní část vinařské oblasti Údolí Rhony. Nejznámějším vínem tohoto regionu je Chateauneuf-du-Pape a to také bude pilířem této degustace. Tato apelace na to však nebude sama. Doplní jí tzv. Crus du Rhone nebo-li ta nejlepší vína z vybraných apelací napříč celým regionem.


Celkově váš čeká 49 vín z čeho 26 bude Chateauneuf du Pape. Celková škála bude zahrnovat i bílá vína, jedno růžové a v rámci bonusových vín i vína šumivá a sladká. Vína bude prezentovat 7 odborných osobností s komplexními informacemi o vínech. Akce se koná ve čtvrtek 18. ledna 2024 od 17:00-20:00 v prostorách Novoměstské radnice na Praze 2. Komplexní informace včetně seznamu vín najdete na www.gala-degustace.cz Počet vstupenek je omezen.Hodnota vstupenky se odečte od případné objednávky vín uskutečněné na akci, pokud její hodnota překročí 3000,-Kč / osoba.


 

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
Vinařství Kupmeto CZ
1 500,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Detaily

Gala degustace Chateauneuf du Pape a Crus du Rhone je jprezentací vín dovážených společností KUPMETO CZ spol. s r.o. Koná se v prostorách Novoměstské radnice na Praze 2 ve čtvrtek 18. ledna 2024 od 17:00-20:00.

Další informace

Další informace

Země původu Ne
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Kupmeto CZ
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').