Burgundsko - Gala degustace 2023

Burgundsko - Gala degustace 2023

VYPRODÁNO - VSTUPENKY LZE NA MÍSTĚ ZAPLATIT (PŘEDEM OBJEDNANÉ) ALE NIKOLIV KOUPIT.BURGUNDSKO - GALA DEGUSTACE 2023 je průřezová degustace velké části našeho portfolia burgundských vín. Ve čtvrtek 16. února budeme moci od 18:00-21:00 v prostorách Novoměstské radnice na Praze 2 ochutnat vína z 1 vinařské oblasti (Burgundska), 6 regionů (Beaujolais, Maconnais, Chalonaise, Cote de Beaune, Cote de Nuits a Chablis), 4 odrůd (Chardonnay, Aligoté, Gamay, Pinot Noir), 4 kategorie vín (Bourgogne regionale, Village, Premier cru a Grand cru) a 42 špičkových vín. Ta vám bude prezentovat 7 speciálních osob ze světa vín a gastronomie. Kompletní informace o akci včetně seznamu degustovaných vín a prezentujících najdete na www.gala-degustace.cz Počet vstupenek je omezen na 100ks.


UPOZORNĚNÍ: Při koupi samotných vstupenek nebudeme k nim účtovat poštovné.  (E-shop jej z technický důvodů automaticky připočítá, ale my jej na finálním dokladu nebudeme účtovat) Vyčkejte prosíme po objednávce na zaslání faktury.  Potvrzení o obdržení objednávky NENÍ FINÁLNÍ FAKTURA, FINÁLNÍ FAKTURA DORAZÍ Z info@kupmeto.cz. Děkujeme za pochopení.) 

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
Vinařství Kupmeto CZ
995,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

Burgundsko je společně s Bordeaux nejvýznamnější francouzskou vinařskou oblastí, jejíž vína již dávno dosáhla celosvětové proslulosti. Vzhledem ke své rozloze, dělí se na několik menších podoblastí. Na jihu je to Beaujolais, které je někdy uváděno jako samostatná oblast (už pro pěstování odlišné odrůdy – Gamay). Více na sever je to Le Maconnais, známé svými víny Macon Villages, ci Pouilly-Fuissé. Dále Côte Chalonnaise se svými Montagny a Rully, ci Givry. Tzv. „velké” Burgundsko se štěpí na oblast kolem městecká Beaune – Côte de Beaune a na severnější Côte de Nuits s centry v Nuits-Saint-Goerges a Vosne-Romanée. Určitým severním satelitem oblasti je Chablis produkující prakticky jen bílá minerální vína založená jak jinak, než na odrůdě na Chardonnay.

Další informace

Další informace

Země původu Ne
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Kupmeto CZ
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').