The Blend red - Errazuriz Speciality 2016

The Blend red - Errazuriz Speciality 2016

Nové víno z Errazuriz - The BLEND - "Směs" evropských odrůd vytváří chilskou alternativu k vínům z Bordeaux. Temně třešňově-červená barva. Temně třešňově-červená barva. Blend je aromaticky velmi komplexní s velmi pestré tóny červeného a černého ovoce jako jsou maliny a borůvky. Ve velmi široké a zajímavé chuti se objevují tóny toustu, lehkého kouře, červeného masa, ale najdete zde i tóny černého pepře. Blend 2007 je velmi dobře strukturovaný s lehkými, v chuti kulatými tříslovinami, které skvěle dobře doplňuje svěží a šťavnatá kyselina. I když můžete toto víno pít skvěle již nyní, můžete jej také uložit k dlouhodobějšímu zrání, kde bude vzkvétat do ještě krásnější podoby. Shiraz, Cabernet franc a Petit verdot dodávají víno výtečnou ovocnost, Cabernet sauvignon poskytuje zralé třísloviny a Sangiovese přidává svěžest a jemnou kyselinu.

Odruda 30% Cabernet sauvignon, 35% Shiraz, 16% Cabernet franc, 11% Sangiovese, 8% Petit Verdot
Doba archivace 10 let
Zrálo na Barriku
Barva červené
Ocenění
Země původu Chile
Vinařství Vina Errazuriz
575,00 Kč
  • Objednejte 6 za 525,00 Kč kus a ušetříte 9%

Dostupnost: Skladem

Popis

Detaily

Temně třešňově-červená barva. Temně třešňově-červená barva. Blend je aromaticky velmi komplexní s velmi pestré tóny červeného a černého ovoce jako jsou maliny a borůvky. Ve velmi široké a zajímavé chuti se objevují tóny toustu, lehkého kouře, červeného masa, ale najdete zde i tóny černého pepře.
Blend 2007 je velmi dobře strukturovaný s lehkými, v chuti kulatými tříslovinami, které skvěle dobře doplňuje svěží a šťavnatá kyselina. I když můžete toto víno pít skvěle již nyní, můžete jej také uložit k dlouhodobějšímu zrání, kde bude vzkvétat do ještě krásnější podoby.
Shiraz, Cabernet franc a Petit verdot dodávají víno výtečnou ovocnost, Cabernet sauvignon poskytuje zralé třísloviny a Sangiovese přidává svěžest a jemnou kyselinu.

Errazuriz je špičkové chilské vinařství produkující vína výhradně z vlastních vinic. Podrobné informace o víně a vinařství získáte na: www.errazuriz.cz

Další informace

Další informace

Země původu Chile
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) 0,75L
Ocenění (body) Ne
Vinařství Vina Errazuriz
Druh vína suché
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').