Chilská vína Errazuriz

AKCE UKONČENA
Errazuriz
Vina Errazuriz bylo založeno Donem Maximiano Errazurizem v roce 1870 v údolí Aconcagua, 100km severně od hlavního města Santiaga. To ve své době rozhodně nebylo pravidlem. Všechna ostatní vinařství ležela u hlavního města Santiaga a fungovala spíše jako víkendové residence svých majitelů. Don Maximián byl první, kdo výrobě vína dal profesionální charakter. Byl z vlivné chilské rodiny, mimojiné jeho bratr i švagr byli chilskými prezidenty. Navíc se oženil s dcerou nejbohatšího Chilana té doby. Rozvoji tedy nic nebránilo a vinařství Errazuriz rostlo až do té míry, že se v 20. letech minulého století stalo největším vinařstvím na světě, které vlastnila jedna osoba. Následně v Chile došlo k prohibici a zestátnění půdy a vývoj celého vinařského průmyslu se na 30-40 let prakticky zastavil.
Errazuriz
Errazuriz
Jako při každém nově dovezeném kontejneru vín Errazuriz z Chile, i tentokráte vám nabízíme speciální slevu - "ať všechny ty kartony nemusíme uklízet do skladu":) Akce platí do 14. července 2017
Při objednávce nad 2500Kč automaticky sleva 8%
Při objednávce nad 5000Kč automaticky sleva 12%
Při objednávce nad 8000Kč automaticky sleva 16%
Pokud plánujete objednávku vín Errazuriz nad 20 tis. Kč, uděláme vám tento týden individuální nabídku.
Co pro slevu musíte udělat? NIC - automaticky vám jí e-shop v košíku spočítá.
Dnes leží úkol udržení tradiční kvality vín na následovníku Don Maximiana – na Eduardo Chadwickovi. Eduardo je šestá generace, která se zabývá produkcí vína. Eduardo stojí za výraznou modernizací vinařských technologií, ke které v tomto historickém vinařství došlo a to souběžně s udržením identity a tzv. rukopisu ve vínech Errazuriz. Plně oddán strategie produkovat vína špičkové kvality z vlastních hroznů, vybudoval pro Errazuriz reputaci jako víno, které je "Best of Chile".
Vinařství Errazuriz opakovaně porovnává svá špičková vína s těmi největšími víny z celého světa, především pak z Bordeaux a italského Toskánska. Série odborných (slepých) degustací započala v roce 2004 v Berlíně, kde víno Don Maximian dokázalo dle hodnocení odborné poroty porazit vína jako je Chateau Margaux či Mouton Rothschild. Tato degustace se několikrát zopakovala (více jak 10x) a často v nich opět zvítězila vína z Errazuriz. Toto vinařství také získalo několikrát titul "Chilské vinařství roku." 
Errazuriz
Cabernet sauvignon Max reserva 2014 - náš Bestseller
Nový ročník 2014. Ocenění minulých ročníků: Vítěz testu www.Podkorkem.cz s ročníkem 2012. Zlatá medaile s ročníkem 2010 v Prague Wine Trophy 2014. Prague regional Champion  s ročníkem 2010 = nejlepší Cabernet z Chile v ČR! 91 bodů v Prague Wine Trophy 2013. Ročník 2006 vyhlášen NEJLEPŠÍM ČERVENÝM VÍNEM ROKU v ČR pro rok 2008 - dle Prague Wine Trophy.    Cabernet Max reserva
Popis vína: Rubínově rudá barva s fialovými odlesky. Toto víno má bohaté aroma s intenzivním charakterem červeného a černého ovoce jako jsou třešně, jahody a švestky v kombinaci s kořením jako je hřebíček a skořice, s dotekem vanilky. Celkový dojem sladkosti a elegance. Chuť se otevírá s příjemným nasládlým dojmem a měkké třísloviny které vedou chuť vína po jeho přímé struktuře. Středně plné víno s chuťovým koncem po karamelu, kávě, kakau, čokoládě ale zároveň elegantní svěžesti.  
Více informací o víně ZDE. Cena od 350,-Kč
 
Kompletní sortiment vinařství Errazuriz najdete ZDE
Estate
Sauvignon Estate Series 2016   Chardonnay Estate series 2015  
Sauvginon   Chardonnay
Cabernet sauvignon rosé 2015   Merlot Estate series 2014
CS rosé   Merlot
Shiraz Estate series 2013   Carmenere Estate series 2014
Syrah   Carmenere
Cabernet sauvignon Estate 2014   Sangiovese Estate series 2013
Cabernet    Sangiovese
Pinot Noir Estate series 2015    
Pinot Noir    
Max reserva
Max reserva
Sauvignon Max Reserva 2016   Pinot Noir Max reserva 2014
Sauvignon   Pinot Noir
Syrah Max Reserva 2013    Carmenere Max reserva 2014
Syrah Max   Carmenere
Merlot Max Reserva 2013   Cabernet Max reserva 2014
Merlot   Cabernet
Chardonnay Max reserva
   
Chardonnay    
Speciality
Sauvignon Late Harvest 2012   Carmenere Aconcagua Alto
SVG   Carmenere
The Blend red 2014    
The blend    
Pinot Noir Wild Ferment
   
Pinot Noir Wild    
Ikony
Don Maximiano 2013   KAI 2010 
Don Maximiano   KAI 
La Cumbre Syrah
   
Cumbre Shiraz