Chardonnay Santa Cristina - Zenato

Chardonnay Santa Cristina - Zenato
Bílé suché italské víno z odrůdy Chardonnay. Santa Crisitina je majetkem rodiny Zenato celá desetiletí. Oblast je 25 kilometrůna západ od města Verona ve Venetu. Vinice mají rozlohu 40 hektarů v oblasti Luagana. Ideální mikroklima, sluneční svit, terroir, dostatek závlahy a nízké teplot v noci, to vše umožňuje hroznůmideálně dozrávat.
Slámově žlutá bava s jemnými odlesky zelené. Podmanivá vůně je elegantním klasickým projevem Chardonnay. V chuti víno plné, kulaté a šťavnaté, tradiční projev minerálního Chardonnay s živou kyselinou a ovocným projevem.
Odruda Chardonnay
Doba archivace 6 let
Zrálo na Barriku
Barva bílé
Ocenění
Země původu Itálie
Vinařství Zenato
325,00 Kč
  • Objednejte 6 za 300,00 Kč kus a ušetříte 8%

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

Všechno to začalo v roce 1960, kdy Sergio Zenato, naplněný energií a ambicemi a poháněný jeho hlubokým vztahem k půdě a terroiru, vyzkoušel nové techniky výroby vína a investoval do přírodně obhospodařovaných vinic, aby získal víno nejvyšší kvality. Dnes jeho manželka Carla spolu se svými dětmi Albertem a Nadií pokračuje v díle Sergia se stejným nadšením, houževnatostí a nekonečnou oddaností, díky čemuž vynikají vína Zenato již ve více jak 60 zemích světa.
Další informace

Další informace

Země původu Itálie
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): 13
Objem lahve (standard 0,75L) 0,75L
Ocenění (body) Ne
Vinařství Zenato
Druh vína suché
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').