Sauvignonová vlna + Dokonalý Zlo(č)Gin

Chateau Bois de Favereau Blanc
NÁŠ BESTSELLER V BÍLÉ VARIANTĚ
Historicky naše nejprodávanější víno, není kupodivu žádné Prosecco ani Primitivo, ale Bordeaux. Château BOIS de FAVEREAU Bordeaux superieur dovážíme již od roku 2002 (a ročníku +- 1999) Za tu dobu se stalo nejen nejoblíbenějším a cenově dostupným Bordeaux pro mnoho našich zákazníků, ale.. Také jsme se stali největším odběratelem tohoto vína a Česká Republika je po Francii druhý největší trh pro toto vinařství. A nyní…přichází v bílé variantě – Château BOIS de FAVEREAU Bordeaux blanc 2019
Jedná se velmi příjemný minerální 100% Sauvignon – navíc, což ještě není vždy pravidlem, odrůda je uvedená na etiketě. Jak je zvykem i u červené varianty, odstupňovali jsme výrazně ceny, pokud chcete ochutnat jednu láhev nebo si vzít hned několik kartonů. Produkce bílého Favereau pochází jen z 3 hektarové parcely a je značně omezená. I když zajímavá část z ní je určená pro ČR:)
OCENĚNÝ ITALSKÝ SAUVIGNON
Samozřejmě odrůdě Sauvignon se daří ve spoustě zemí a regionů. Severoitalské Alto Adige (Jižní Tyrolsko) není výjimkou. O to větší radost nám udělalo hodnocení Sauvignonu z Cantina Tramin ročníku 2019, který získal 90 bodů od Wine Enthusiast.
Najdete jej ZDE
A aby fanoušci sauvignonu měli z čeho vybírat, u dalších tří super klasických zástupců této odrůdy jsme na týden snížili cenu:
Sancerre Joseph Mellot (Francie):
Sauvignon Estate Vina Errazuriz (Chile):
Sauvignon Mount Riley (Nový Zéland)
Cantina Tramin Sauvignon Blanc
PERFECT CRIME GIN – DOKONALÝ ZLOČ(G)IN
Další kousek do naší rostoucí kolekce destilátů je ultra premiový gin Perfect Crime (dokonalý zločin) Suroviny do něj pocházejí z Francie – 14 středomořských bylin a marc (vínovice) z Languedocu. Vyrábí se v Belgii  a jedním z jeho spolutvůrců je vnuk českého inženýra z Baťových závodů. Tedy je na něm i malá česká stopa:) Získal ocenění Francouzský Gin roku  a my vám ke každé objednávce toho ginu přidáme dvě lahvičky speciálního tonicu. A to až do konce července. 
Více informací zde: Perfect Crime Gin
A gin&tonic party může začít:)
Perfect Crime Gin