Sada 6 vín - Reisten

Sada 6 vín - Reisten

Sada 6 vín z vinařství Reisten za akční cenu. Obsahuje 5 vín řady Classic a 1 víno řady Maidenburg. Ryzlink vlašský, Riesling, Chardonnay, Pinot Gris, Sauvignon a z řady Maidenburg Pálava výběr z hroznů. Popis vín viz níže.

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
1 444,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

Ryzlink vlašský classic 2018 pozdní sběr - Typický "vlašák" z Pálavy s výraznou mineralitou. V plné šťavnaté chuti ucítíte jemný grepovýtón. Křupavá kyselinka dává vínu krásnou harmonickou chuť.

Riesling classic 2017 pozdní sběr - Typická vůně s jemnými květnatými tóny a lehkým dotekem medu a zralé meruňky. V závěru aroma můžete vnímat citrusovou ovocnost. Plná chuť se nese v duchu příjemné minerality a šťavnaté ovocnosti.

Chardonnay classic 2017 pozdní sběr - Elegantní vůně jablíčka a oříšků se nese na vlně smetanové aromatiky s dotekem máslového toustu. Hladká chuť je plná, lehce smetanová s výraznou ovocnou dochutí, ve které převažuje grepové zabarvení.

Pinot Gris classic 2017 pozdní sběr V hluboké, sametové vůni vnímáme rozkvetlé luční kvítí a nádech limetky. V pozadí se ukazují příjemné minerální tóny a aroma pomerančové šťávy. V hedvábné chuti můžete vnímat dokonalou harmonii zbytkové cukru a kyselinky. Dochuť je dlouhá a ovocná.

Sauvignon classic 2017 pozdní sběr Víno světlejší slámově žluté barvy se zářivými odlesky. Komplexní ovocné aroma s florálním charakterem a jemným dotekem bezu, černého rybízu a sušených bylin. Výrazně šťavnatá chuť s tóny angreštu je prolnuta bílou broskví a zakulacena vyšším zbytkovým cukrem, který výborně koresponduje s živou kyselinkou v delší, lehce kořenité dochuti.

Pálava Maidenburg 2017 výběr z hroznů Víno s vůní šípkové růže a tóny meduňky. V plné chuti vnímáme nasládlost medu i aroma citrusů a bylinek. Vysoký zbytek cukru, spolu s příjemnou kyselinkou, dává vínu krásnou živost.

 

Další informace

Další informace

Země původu Ne
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Ne
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').