Sada 6 vín - oceněná v Prague Wine Trophy

Sada 6 vín - oceněná v Prague Wine Trophy

Sada 6 vín, která byla oceněna v I. letošním kole soutěže Prague Wine Trophy. Všechna vína získala vysoká hodnocení a všechna také medaile. Hned u první položky - zástupce šumivých vín se jedná o nejlepší francouzský sekt - Cremant de Bordeaux Jaillance. Za bílá jednoodrůdová vína bodovalo Gavi di Gavi (odrůda Cortese). V růžových vínech jsme měli hned tří medailisty, do sady jsme pak vybrali zástupce francouzského jihu - Luberon rosé Petula a Cotes de Provence Domaine Houchart. Z červených vínech tentokrát přišla řada na argentinské Malbecy - Reserva s 90 body a Grande reserva dokonce s 94 body. Detailní informace o oceněných vínech a soutěži najdete zde.

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
1 880,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

 

Sada 6 oceněných vín v prvním kole Prague Wie Trophy 2018 obsahuje tato vína:

Cremant de Bordeaux brut cuvée d Abbaye - Jaillance - elegantní sekt z Bordeaux z odrůd Sauvignon blanc a Semillon. Oceněn jako nejlepší francouzský sekt v soutěži.

Gavi di Gavi Giordano Lombardo  - italské bílé bio víno z Piemontu. Kombinace přírodního přístupu k odrůdě Cortese společně se šťavnatostí apelace Gavi.

Petula Luberon rosé - Marrenon - již klasika mezi růžovýmí vína jižní Francie. Elegantní a svěží růžové víno je založené na tónech malin a jahod. Oficiální víno Roland Garos.

Cotes de Provence rosé - Domaine Houchart - symbolem Provence není jen levandule, ale i růžová vína. Toto víno každoročně získává ocenění za svou jemnou eleganci.

Malbec reserva - Domaine Bousquet - plné, tmavé, koncetrované argentinské víno zrající na dubových sudech.

Malbec Grande reserva - Domaine Bousquet - opravdu velký argentinský Malbec se značným potenciálem ke zrání.

 

Další informace

Další informace

Země původu Ne
Lahev zdarma nedefinováno
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Ne
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').