Sada Max reserva + grill zdarma

Sada Max reserva + grill zdarma

Soubor 6 výběrových vín chilského vínařství Errazuriz z řady Max reserva reprezentuje širokou odrůdovou škálu. Vina Errazuriz je špičkovýcm chilským producentem již od svého založení v roce 1870. Historii tohoto vinařství stručně popisuje toto VIDEOTato akční sada obsahuje:
Sauvignon Blanc Max reserva  - 
svěží, minerální a zároveň plný sauvignon evropského stylu, Chardonnay Max reserva - nejtypičtější bílá odrůda pro Chile, má potenciál k zrání stejně jako Chardonnay z "mateřského" Burgundska, Syrah  Max reserva - odrůdová budoucnost Chile - šťavnatý, kořenitý a elegantní syrah, Carmenere Max reserva - chilská specialita a symbol celého tamnějšího vinařství,  Merlot Max reserva  (video)- opakovaně zvoleno nejlepším zahraničním Merlotem na trhu v ČR dle Prague Wine Trophy a Cabernet sauvignon Max reserva - (zde je popisující video) -  pokračovatel našeho nejúspěšnějšího vína od roku 2008, kdy bylo zvoleno nejlepším červeným vínem roku na trhu v ČR. K SADĚ JAKO BONUS ZDARMA PŘIDÁVÁME ZAHRADNÍ GRILL. Vzhled grilu se může mírně lišit oproti vyobrazenému. 

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
Země původu Chile

Běžná cena: 2 899,00 Kč

Special Price 2 250,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Detaily

Soubor 6 výběrových vín chilského vínařství Errazuriz z řady Max reserva  a zahradní grill zdarma. Vina Errazuriz je špičkovýcm chilským producentem již od svého založení v roce 1870. Tato akční sada obsahuje: Sauvignon Blanc Max reserva - svěží, minerální a zároveň plný sauvignon evropského stylu, Chardonnay Max reserva - nejtypičtější bílá odrůda pro Chile, má potenciál k zrání stejně jako Chardonnay z "mateřského" Burgundska, Syrah Max reserva - odrůdová budoucnost Chile - šťavnatý, kořenitý a elegantní syrah, Carmenere Max reserva - chilská specialita a symbol celého tamnějšího vinařství, Merlot Max reserva - opakovaně zvoleno nejlepším zahraničním Merlotem na trhu v ČR dle Prague Wine Trophy a Cabernet sauvignon Max reserva - pokračovatel našeho nejúspěšnějšího vína od roku 2008, kdy bylo zvoleno nejlepším červeným vínem roku na trhu v ČR.

Další informace

Další informace

Země původu Chile
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Ne
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').