Rasteau "Tradition" Ortas 2018

Rasteau "Tradition" Ortas 2018

AKCE 3+3 ZDARMA - ke každým 3 lahvím dostanete při expedici další 3 lahve ZDARMA. Jedna láhev tak vychází na 180,-Kč. Platí samozřejmě i pro násobky. Vína vám při expedici automaticky přidáme my, software e-shopu to (zatím) neumí:)


Červené víno z jižní Francie patřící mezi tzv. Cru du Rhone - nejprestižnější vína celé oblasti, stejně jako Châteauneuf-du-Pape či Gigondas. Pochází z vesnice a zároveň stejnojmenné apelace RASTEAU. Vinařství Ortas je tradičním a největším producentem vín v Rasteau. Víno nazvané Tradition je klasickým zástupcem tohoto vinařství. Tmavá, intenzivní barva, vůně čeveného ovoce, chuť navíc podpořená pevnou strukturou a kulatými tříslovinami. 


Odruda Grenache 70%, Syrah 20%, Mourvedre 10%
Doba archivace 6 let
Zrálo na Barriku
Barva červené
Ocenění
Země původu Francie
Vinařství Ortas
360,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

Vinařství Ortas je obchodním názvem vinných sklepů vesnice Rasteau. Ta leží v severní části údolí Rhony a vinice této stejnojmenné apelace jsou jedny z vůbec nejvýše položené celého regionu. Dříve se zde vyrábělo víno kategorie Cotes du Rhone Villages Rasteau. Dlouhodobá kvalita vín z Rasteau však zapříčinila ojedinělý fakt a to "povýšení" vín z Rasteau mezi Cru du Rhone a vznik vlastní apelace Rasteau AOC

Další informace

Další informace

Země původu Francie
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) 0,75L
Ocenění (body) Ne
Vinařství Ortas
Druh vína suché
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').