Prosecco Akce

Prosecco
Prosecco DOC Frizzante - Arcobello - od 99,-Kč
Prosecco Arcobello
Prosecco je oblíbeným italským šumivým vínem. V této variantě frizzante se jedná o víno s lehkým perlením. Díky nižšímu tlaku uvnitř lahve je víno uzavřeno šroubovacím uzávěrem (a nikoliv korkem). Výhodou je pak i dostupnější cena. Jedná se o vstupní bráno do světa italských šumivých vín. Použitá odrůda Glera. Lehkost, ovocnost a tóny citrusového ovoce.
Prosecco DOC Frizzante - Reguta - od 109,-Kč
Reguta Frizzante
Základní ovocné, svěží Prosecco, které bude skvelým welcome drinkem každé letní party, nachlazené jako ideální k pohodě v bazénu, večer do Aperolu. A navíc Vám nezrujnuje rozpočet. Skvělý poměr ceny a výkonu!
Prosecco DOC Spumante - Reguta Brut - od 159,-Kč
Prosecco DOC Spumante Reguta Brut
Příjemně harmonické Prosecco pro každý den. Dlouho jsme hledali dobré prosecco za dobré peníze, které by nebylo zbytečně aromatické či fádní, spíše svěží, komplexní, kořenité a hlavně s příjemnou, elegantní dochutí. Reguta to naprosto splňuje.
Prosecco DOC Spumante - Reguta extra dry od 159,-Kč
Prosecco DOC Spumante Reguta exra dry
Příjemně harmonické Prosecco extra dry pro každý den. Dlouho jsme hledali dobré prosecco za dobré peníze, které by nebylo zbytečně aromatické či fádní, spíše svěží, komplexní, kořenité a hlavně s příjemnou, elegantní dochutí. Reguta to naprosto splňuje
Prosecco jak má být! Svěží, šťavnaté, osvěžující jablečné tóny s jemným a trvalým perlením. Víno pochází z vinařství Le Colture rodiny Ruggeri, která vlastní vinice ve Valdobbiadene již od konce 19. století.