Poire Williams 0,7L 42°

Poire Williams 0,7L 42°

Čirá, jasná a jiskrná barva. Vůně je výrazná, plná až hutná, s jasnou dominancí zralých máslových hrušek. Chuť je harmonická, jemná na patře a kulatá. Dobře vyvážená a bohatá, s příjemnými tóny čerstvého ovoce. Závěr je příjemně hřejivý, dlouhý a ovocný. 


Eau-de-Vie Poire Williams Gustave Lorentz vyniká svou rafinovanou povahou, koncentrací a rovnováhou. Důvod je zřejmý od okamžiku otevření této lahve ve tvaru tradiční alsaské flétny! Velmi intenzivní a vyvážená ovocná vůně není náhodná, protože jedna láhev obsahuje ekvivalent čtrnácti kilogramů hrušek Williams.

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
Země původu Francie
Vinařství Gustave Lorentz

Běžná cena: 1 199,00 Kč

Special Price 1 079,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Detaily

Alsasko je známá francouzská vinařská oblast, proslulá hlavně svými bílými víny. O něco méně je znám fakt, že se také jedná o hlavní oblast produkce vinných destilátů ve Francii. Eau-de-Vie Poire Williams Gustave Lorentz vyniká svou rafinovanou povahou, koncentrací a rovnováhou. Důvod je zřejmý od okamžiku otevření této lahve ve tvaru tradiční alsaské flétny! Velmi intenzivní a vyvážená ovocná vůně není náhodná, protože jedna láhev obsahuje ekvivalent čtrnácti kilogramů hrušek Williams.
Další informace

Další informace

Země původu Francie
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): 42
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Gustave Lorentz
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').