Perfect Crime Gin - 0,5L 41,4%

Perfect Crime Gin - 0,5L 41,4%

Ultra prémiový elegantní gin s jemnými aroma rozmarýnu, citronové kůry a mandarinky. Pro jeho výrobu je používán čistý destilát z hroznových slupek (marc), jalovcové bobule, čtrnáct druhů středomořských bylinek, mezi nimiž vyniká rozmarýn, zelený citron a mandarinková kůra. Všechny tyto suroviny pochází z oblasti Languedoc-Roussillon na jihu Francie. 


Křišťálově čistý Perfect Crime Gin láká svůdnou vůní voňavých růží, sicilského tymiánu a drceného pepře. Patrné jsou též náznaky aromatických listů bazalky, čerstvých semen koriandru a strouhané pomerančové kůry. Jemná chuť na patře evokuje sušené mandarinky, šťavnaté citrony a kořen anděliky, se stopou exotických tobolek kardamomu a divokého tymiánu. Zaváděcí akce po dobu července: Ke každé lahvi Perfect Crime Ginu dostanete dvě lahvičky speciálního tonicu. A party může začít...:)

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
Vinařství USC1870
999,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Detaily

alkohol: 41,4 %°

Složení: vinný destilát, voda, 14. druhů bylin

Alergeny: Na tento produkt se nevztahují požadavky na dodatečné označování týkající se přítomnosti alergenů.

Objem: 0,5 l

Výrobní postup: Hroznové matoliny, pocházející z pečlivě vybraných několik desítek let starých vinic v oblasti Languedoc-Roussillon, jsou pětkrát destilovány. V tomto velmi čistém alkoholu je následně macerována směs vybraných bylin, koření, jalovcových bobulí a citrusů. Výsledný macerát je opět destilován, zjemněn vodou a jemně filtrován.

Další informace

Další informace

Země původu Ne
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): 41,4
Objem lahve (standard 0,75L) 0,5L
Ocenění (body) Ne
Vinařství USC1870
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').