Adventní vinný kalendář - mini

Adventní vinný kalendář - mini

Prosinec není jen ve znamení vánoční pohody, dárků a rodinných setkání. Velká část posledního měsíce připadá na před-vánoční období plného shánění dárků na poslední chvíli, stresu, shonu či případně pracovního vypětí.


V době, když jsme byli děti a neměli takovéto starosti, těšili jsme se na každý nový den prosince, kdy jsme si „vylupovali” čokoládu z adventního kalendáře a těšili se, co bude pod stromečkem...Ale děti už nejsme...a nikdo nám čokoládový adventní kalendář už nedává (předpokládáme). I přesto máme pro Vás dospělé plnohodnotnou náhražku za čokoládu - víno!!!


Sada obsahuje: 24 mini lahví o objemu 0,187L - 12x Bordeaux rouge Beau Rivage a 12x Bordeaxu blanc Beau Rivage, dřevěná bedýnka na uložení všech 24 lahví včetně nápisu Adventní vinný kalendář. Každá láhev je číselně označena, aby bylo zřejmé, který den v prosinci si zrovna tuto lahvičku otevřít.  Další, větší varianty adventního vinného kalendáře jsou zde a zde


Celý adventní kalendář je z důvodu stability a hlavně přenosnosti obalen potravinovou folií. Přijímáme objednávky, expedujeme postupně od prvního týdne v listopadu.


 

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
Země původu Francie
1 199,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

Tato sada s dřevěným stojanem obsahuje těchto 24 lahví o objemu 0,187L:

12x červené víno z Bordeaux - Beau Rivage rouge - Bordeaux rouge AOC

12x bílé víno z Bordeaux - Beau Rivage blanc - Bordeaux blanc AOC

Další informace

Další informace

Země původu Francie
Lahev zdarma nedefinováno
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) 0,187L
Ocenění (body) Ne
Vinařství Ne
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').

Parse error: syntax error, unexpected '<', expecting end of file in D:\www\CZ26321548-kupmeto2\app\design\frontend\kupmeto\default\template\page\html\footer.phtml on line 49