Adventní vinný kalendář - mini 6 druhů

Adventní vinný kalendář - mini 6 druhů

Adventní vinný kalendář mini. Prosinec není jen ve znamení vánoční pohody, dárků a rodinných setkání. Velká část posledního měsíce připadá na před-vánoční období plného shánění dárků na poslední chvíli, stresu, shonu či případně pracovního vypětí. V době, když jsme byli děti a neměli takovéto starosti, těšili jsme se na každý nový den prosince, kdy jsme si „vylupovali” čokoládu z adventního kalendáře a těšili se, co bude pod stromečkem...Ale děti už nejsme...a nikdo nám čokoládový adventní kalendář už nedává (předpokládáme). I přesto máme pro Vás dospělé plnohodnotnou náhražku za čokoládu - víno!!!


Sada obsahuje: 24 mini lahví o objemu 0,187L - minimálně 6 různých druhů z Moravy To vše zabaleno v dárkovém kartonu s 24 označenými políčky s performací usnadňujííc vyndání lahvičky na každý den. Druhá varianta kombinující 24 druhů vín je zde. A další, větší varianty adventního vinného kalendáře jsou zde a zde.  Přijímáme objednávky, expedujeme od prvního týdne v říjnu.


 

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
Země původu Francie
Vinařství Kupmeto CZ
1 650,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

Tato sada v kartonovém balu obsahuje těchto 24 lahví o objemu 0,187L. 8 druhů vín ze Znovín Znojmo, Habánské sklepy a Bordeaux.

Další informace

Další informace

Země původu Francie
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) 0,187L
Ocenění (body) Ne
Vinařství Kupmeto CZ
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').