Sada 3 Champagne - Bauget Jouete

Sada 3 Champagne - Bauget Jouete

Sada obsahuje 3 vína Champagne z vinařství Bauget-Joutte - dva z nich dokonce oceněné v Prague Wine Trophy - brut a millesime (ročníkové). Ty doplňuje víno Guy d´Argensol - svěží verze Champagne od Bauget Jouette.Na tuto sadu se nevztahuje akce 6+1.

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
2 594,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Detaily

Sada obsahuje tyto vína:

Champagne Bauget Jouette brut Carte Blanche

Champagne tradiční rodinné značky založené roku 1822, které je nyní řízeno 5 generací vinařů. Víno standardní kategorie brut. ástupce Brut - Carte blanche disponuji jasnou, zlatavě-slámovou barvou s krásnými perlením. Aroma ovocné svěžesti (jablka, greppy) spolu s tóny žlutého ovoce (mirabelky) a náznakem očechovosti v pozadí. V chuti kulaté a plné, kombinující živost, nervozitu a sílu. Projevují se ovocné tóny z chutě, které nás postupně přivádějí až k medovým tónům v závěru doplněnému náznakem kanodovaného ovoce. Stále však za přítomnosti svěžesti. Kombinace odrůd Chardonnay 60%, Pinot Noir 10%, Pinot Meunieur 30%. Zlatá premium medaile Prague Wine Trophy. 88 bodů.

Champagne Bauget Jouette Millesime 2008 Blanc de Blanc

Champagne vytvořené exkluzivně z odrůdy Chardonnay z vinice grand cru. Tóny lehce kořenité, dotek zázvoru, hrušek a pečeného chleba. V chutí pevné a korpózní, nikoliv však agresivní či svíravé. Velmi dlouhá perzistence chuti. Ideální k pokrmům a to hlavně z ryb. Náš interní tip z nabídky vinařství Bauget-Jouette.
 Zlatá premium medaile Prague Wine Trophy. 92 bodů.

Champagne Guy d´Argensol - cuvée od Bauget Jouette

Víno má zlatavě-slámovou barvou s krásnými perlením. Aromatickým tónům vévodí projevy částečně sušeného ovoce s náznakem pražení. Smetanové v chuti s náznakem briožky a tónů kandovaného ovoce. Víno vyzrálé, plné a bohaté. Kombinace odrůd Chardonnay 60%, Pinot Noir 20%, Pinot Meunieur 20%.


Další informace

Další informace

Země původu Ne
Lahev zdarma nedefinováno
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Ne
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').