Speciální akce Marrenon až 50%

VERSANT SUD 2017
Francouzské víno z oblasti údolí Rhony. Červené víno apelace Luberon patřící k jižní části vinařské oblasti údolí Rhony. Syrah 80%, Grenache 20%. Temně rudá barva vín. Komplexní vůně černého ovoce. Chuť kombinuje svěží minerální strukturu a koncentrované třísloviny. Velké víno s dalším potencionálem ke zrání. 14% alkoholu.
Versant sud 2017
VERSANT NORD 2015
Červené víno z Luberon v perfektním ročníku 2015. V ideální kondici ke konzumaci.  Jedno ze dvou vín VERSANT - tentokráte ze severnějších parcel, proto název NORD. Paradoxně v porovnání s jižním verzí SUD, je toto víno měkčí, sametovější a ovocnější. Je to způsobeno mimo jiné dominancí Syrahu. Víno granátově rudé barvy. Vůně komplexní s tóny černého ovoce a doteku černých oliv. Chuť doplněná o mineralitu, pevnost, ale vše zabaleno v elegantním a jemném stylu. Jen 90 lahví skladem
Versant Nord 2015
VENTOUX ROUGE CLASSIQUE 2017
Příjemné červené víno lehčí ovocného charakteru z jižní části vinařské oblasti údolí Rhony - z apelace Ventoux ležící na úpatí stejnojmenné hory. Temně rudá barva, tóny zralého červeného ovoce, černého rybízu a malin. V chuti velmi kulaté víno s lehce kořenitým koncem. Univerzální společník k jídlu od pečeného a grilovaného masa až k sýrům.
Ventoux rouge