O nás

Víno je hlavní aktivitou rodinné společnosti Kupmeto CZ spol. s r.o. Zaměřujeme se na dovoz vína a jeho distribuci. Na vinařském trhu působíme již  18 let během nichž prošla naše společnost velmi dynamickým vývojem. V současnosti se naše vinařské aktivity dělí následujícím způsobem:

 

LogoKupmeto
 • víno dovážíme a následně distribuujeme z více jak 60-ti vinařství z Francie, ItálieAustrálie, ChileArgentinyJižní Afriky  Portugalska, Německa, Španělska a dalších zemí na území celé České Republiky a Slovenska. Všechna dovážená vína jsou podrobena precizní selekci a po zařazení do našeho portfolia jsou neustále pod ostrou supervizí kvality.
 • distribuce moravských vín ze středních a malých vinařství, která prošla v poslední době modernizací i těch která byla založena v posledních letech a  preferují rozvoj a flexibilitu vůči poptávce trhu.
 • velkoobchodní distribuce ucelené škály moravských a zahraničních vín v České Republice a na Slovensku.
 • prodej vína v našem internetovém obchodě se službou dovozu na určenou adresu
 • degustace vína pro naše klienty
 • firemní akce ve formě degustací vín, školení v oboru vína a vinařství
 • organizování cest za vínem a vinaři po MoravěFrancii a Itálii
 • víno jako firemní dárek odečitatelný z daňového základu (3D reklamní předmět)

 

batailleyprofil

prieureprofil

Jsme DOVOZCEM ROKU 2015 a 2014 - v Prague Wine Trophy

Portfolio našeho vín je sestaveno tak , aby pokrylo i vysoké nároky na víno v sektoru gastronomie a specializovaných vinoték. V poslední době si naše vína oblíbilo i velké množství klientů privátně.

Naší prioritou je dovážet vína, která obohatí tuzemskou nabídku vinného trhu, vína  která mají zajímavý poměr kvality k ceně a která mohou klientům nabídnout nový  a neotřelý zážitek. Víno, které zařadíme do sortimentu musí plnit následující principy :

 

egliseprofil
 • preferujeme menší a střední vinařství – jedině touto cestou můžeme dosáhnout požadované kvality vína za velmi přijatelné ceny
 • máme osobní a častý kontakt s vinařem – nikoliv přes obchodní zastoupení, veletrhy apod.
 • seznámení se s jednotlivými víny přímo u výrobce, pochopení filozofie vinaře a jeho podmínek pro výrobu vína.
 •  konečné rozhodnutí o dovozu konkrétního vína je určeno po konzultacích za účasti klientů a specializovaných odborníků. Dovezené víno vždy musí obohatit tuzemský trh a jeho konzumenty.

 

beausiteprofil

Při distribuci vína v České Republice a na Slovensku se vždy snažíme o maximální flexibilitu a osobní přístup ke každému klientovi. Na první místo priorit při naší práci stavíme partnerskou spolupráci a dlouhodobost ve spolupráci nejen s našimi klienty, ale také s našimi producenty. Nabízíme maximálně široké portfolio vín, služeb a v neposlední řadě chceme denně přispívat k šíření vinařské „osvěty“ – podávání informací o konkrétních producentech, vínech, charakteru francouzských, ale i dalších zahraničních či moravských vín, všech zákonitostech, odlišnostech a principech. I přes výrazný nárůst naší společnosti v posledních letech, stále se snažíme zachovat si pozitivní vlastnosti rodinné firmy. Věříme, že Vás nabídka našich vín zaujme a že již brzy budete s naším výběrem souhlasit. Doufáme, že víno od nás Vám bude chutnat.

 

lynchmoussaprofil