Malbec - Finca San Carlos 2021

Malbec - Finca San Carlos 2021
Vinice Belhara Estate se nacházejí ve vysoké nadmořské výšce prestižního údolí Uco v Mendoze. Stephen Paul Huse, majitel a ředitel vinařství, získal formální vzdělání na univerzitě v Bordeaux, kde získal diplom Enology a Master of Science ve vinařství a vinařství. Zastával vinařskou pozici ve vinařstvích jako Chateau Margaux a Mouton Rothschild, následoval v Napa Valley v Harlan Estate a Merryvale Vineyards.
Ekologické vinice Belhare Estate se nacházejí na písčité hlíně v nadmořské výšce 1400 m nad mořem. Vinice jsou staré 15 až 20 let. Klima je extrémně suché a teplotní rozdíly mezi dnem a nocí jsou značné. Sklizeň probíhá ručně do malých 12 kg přepravek. Alkoholové kvašení a prodloužená macerace na slupkách probíhala 25 dní v betonových tancích, aby se extrahovaly jemné třísloviny a poskytl svěží a kulatý pocit v ústech, poté byl mošt ze slupek vylisován. 30% vína zrálo 4 měsíce ve francouzském dubu s jemným stáčením a čeřením před lahvováním. Druhá část z nerezové oceli. Vyrobeno ze 100% Malbecu. Ovocné aroma borůvek, ostružin a třešní je prošpikováno tóny tabáku, kávy a nádechem vanilky. Jemná ovocná chuť se snoubí s vyzrálým sýrem, grilovanými masovými pokrmy a italskou kuchyní.
Odruda Malbec
Doba archivace 5 let
Zrálo na Barriku
Barva Červené
Ocenění
Země původu Argentina
Vinařství Aventura
179,00 Kč
  • Objednejte 6 za 169,00 Kč kus a ušetříte 6%

Dostupnost: Skladem

Popis

Detaily

Vinice Malbecu se v Mendoza vysazují ve vyšších polohách, kde jsou vystaveny mnoha hodinám slunečního svitu, ale také jim umožňují získat chlad a vláhu, které potřebují hrozny pozvolnému procesu růstu. Sklizeň se provádí ručně.

Další informace

Další informace

Země původu Argentina
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): 13,5
Objem lahve (standard 0,75L) 0,75L
Ocenění (body) Ne
Vinařství Aventura
Druh vína suché
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').