Sada 3 vín - Jižní Francie

Sada 3 vín - Jižní Francie
Sada obsahuje 3 vína z oblasti údolí Rhony z vinařství Domaine Grand Veneur, které je vyhlášeno svými špičkovými Chateauneuf-du-Papy. Vína jsou dodávána společně s luxusní dřevěnou dárkovou bedýnkou s nápisem Chateauneuf-du-Pape Domaine Grand Veneur
Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
1 025,00 Kč
  • Objednejte 3 za 990,00 Kč kus a ušetříte 4%

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

Tato sada obsahuje 3 vína z vinařství Domaine Grand Veneur - více info ZDE:

Cotes du Rhone rouge - Réserve Grand Veneur (červené)

Červené víno z Côtes du Rhône kombinující měkkou ovocnost s kořenitostí a kulatými tříslovinami. Jasný rukopis vinařů produkujících velké Chateauneuf-du-Pape. Odrůda: Grenache 70%, Syrah 20%, Mourvedre 10%. Vinice 55-70 let staré. Půda písčito-hlinitá.Zrálo v dřevěných sudech o velikosti 500l. Víno velmi tmavého odstínu. Vůně zahrnující velmi výrazný škálu odstínu zralého červeného ovoce v kombinaci s tóny provenskálského koření a s dotekem bílého pepře. V dochuti patrná mineralita terroira. Celkově velmi příjemné víno kombinující ovocnost a třísloviny.

Cotes du Rhone blanc - Réserve Grand Veneur (bílé)

Bílé víno z údolí Rhôny. Odrůdy: Grenache blanc, clairette, bourboulenc, viognier. Svěží bílé víno světle žlutého odstínu se zelenkavými odlesky. Vůně po květech a plodech dužninového ovoce. V chuti jsou tyto tóny doplněny stopou broskve. Svěžest vína trvá až do dlouhého chuťového závěru. Komplexní bílé víno s nižší hodnotou kyselin.

Ventoux - Les Gélinottes (červené)

Nejmladší zástupce rodiny vín Alain Jauma. Jeden z nejlepších poměrů ceny a kvality v našem sortimentu. Odrůdy: Grenache noir 50% Syrah 50%. Granátová barva s lehkých nafialovělými odlesky. Vůně výrazná, projevy červeného ovoce. Chuť plná, ale jenmá a hebká. Charakter ovoce se projevuje až do konce.

PLUS - Dřevěnou dárkovou bedýnku na 3 lahve z vinařství Domaine Grand Veneur Chateauneuf-du-Pape

Další informace

Další informace

Země původu Ne
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Ne
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').