Sada 3 vín - Bordeaux

Sada 3 vín - Bordeaux
Sada obsahuje 3 špičková vína z Bordeaux uložená v dárkové dřevěné krabičce s nápisem Les Grands vins de Bordeaux.
Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
1 773,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

Tento dárkový set obsahuje 3 vína špičkových podoblastí Bordeaux:

Chateau Cissac 2012 - Haut Médoc cru bourgeois

Špičkové víno z Haut-Médoc. Vinice sousedí s Lafite a Mouton Rotschild a na druhé straně s Cos d´Estournel. Aroma po drobném červeném ovoci, kořeněné tóny. V chuti jsou taniny velmi vyvynuté, v dochuti divoké ovoce a stopa tabáku. Odrůdy: Cabernet sauvignon 75%, Merlot 20%, Petit verdot 5%. Víno z hroznů rostoucích na 50-ti hektarovém pozemku v centru Haut-Médocu zraje 18-20 měsíců na baricích, které jsou ze 30-40% každoročně obměňovány. 

Chateau Bernateau 2010 - Saint Emilion Grand cru

Výtečné červené víno z malého vinařství v Saint Emilionu. Zlatá medaile v Prague Wine Trophy 2009 (86 bodů) a stejně tak v roce 2010 za ročník 2003. Velmi intenzivní tmavá barva, vůně peckovitého ovoce, hlavně třešní, švestek, ostružin, borůvek. Tyto stopy se projevují v chuti s lehkým náznakem animozity. Odrůdy: Merlot 85%, Cabernet franc 12% Cabernet Sauvignon 3%. Hodnocení Wine Spectator: 93 bodů

Chateau GUILHEMANSON 2012 - Saint Emilion Grand cru

Víno z rodinného vinařství v Saint Emilionu kategorie Grand cru - výjimečná cena! Ročník 2006 je již připraven k pití. Projev hladkého merlotu. Drobné vinařství Haut Mazerat převzal před 3 lety od svého otce současný majitel a začal zavádět moderní přístupy ve výrobě ale i distribuci vína. Proto Haut Mazerat není distribuován na Place de Bordeaux, ale přímo. To je také důvodem velmi příznivé ceny. Díky ročníku 2006 má víno značný potenciál k zrání, ale jeho zásadní výhodou je fakt, že už je dnes pitelné. Odrůdy: Merlot 85%, Cabernet franc 12% Cabernet sauvignon 3%.

PLUS - Vína jsou dodávána spolu s dárkovou dřevěnou bedýnkou na 3 lahve s nápisem "Les Grands Vins de Bordeaux"

Další informace

Další informace

Země původu Ne
Lahev zdarma nedefinováno
Obsah alkoholu (%): nedefinováno
Objem lahve (standard 0,75L) nedefinováno
Ocenění (body) Ne
Vinařství Ne
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').