Ochutnávky vín

 
23. KVĚTNA - PRAHA
Degustace Praha 2018 - vinařství Marrenon
23. května od 19:00 - Novoměstká radnice
Karlovo náměstí 23 - Praha 2
Vstupné: 250,-Kč osoba / prosíme o potvrzení vaší účasti na info@kupmeto.cz 
Degustační řád:
Luberon blanc - Classic Marrenon
Luberon blanc - Amountanage bio (novinka)
Roséfine (novinka)
Luberon rosé - Petula
Pinot Noir - Les Grains
Syrah - Les Grains (novinka)
Ventoux - Amountanage Bio (novinka)
Ventoux rouge - Capella
Lubern rouge - Grand Marrenon
Luberon rouge - Gardarem
 
22. KVĚTNA - KARLOVY VARY
Ochutnávka Marrenon Karlovy Vary
22. května od 18:00 v hotelu Ambassador 
T. G. Masaryka 1088/24, - Karlovy Vary
Ochutnávka vín z jižní Francie za účasti zástupce vinařství. Marrenon je hlavním producentem vín v Luberonu a Ventoux - oblasti proslavené přírodním parkem (Luberon), etapou Tour de France (Ventoux) a filmem Dobrý ročník. V rámci degustace budou k ochutnání mimo jiné tato vína: Petula - oficiální víno Roland Garros, Grand Marrenon - již dvakrát vyhlášeno jako nejlepší francouzské víno v Německu do 20 EUR. Dále ochutnáme kromě tradiční odrůdy Syrah i vína zdejších apelací Ventoux, Luberon, nově moderní bio vína bez přidané síry a například i Pinot Noir - odrůdy netypickou pro jih Francie.
Vstupné: 200,-Kč / osoba. Prosím o potvrzení vaší účasti na info@kupmeto.cz
Degustace je řízená, vína bude prezentovat pan Julien Sanchez, český překlad Martin Kozák.
 
 
 
Jak u nás fungují ochutnávky
1. Ochutnávky pořádané společností Kupmeto CZ spol. s r.o. jako jeden z e svých marketingových nástrojů, jako prezentaci svých výrobků včetně novinek a jako formu prodeje, zvláště pak koncové klientele.
2. Ochutnávky pořádané naší společností jsou určeny našim klientům z řad profesních (restaurace, hotely, vinotéky), firemních a koncových.
3. Na ochutnávky je umožněn vstup i osobám, které ještě nejsou klienty naší společnosti. Ale to jen po odsouhlasení konkrétních osob naší společností a vyhrazujeme si právo odmítnout vstup těmto osobám (při čemž o tom budou dopředu informováni).
4. Vstup na některé naše ochutnávky je zpoplatněn.Veškeré degustované víno je v režii naší společnosti. Jedná se o profesionální degustace a nikoliv zábavný večer nad skleničkou vína. Proto na našich degustacích nenaleznete občerstvení a po skončení degustace neprobíhá volná degustace vín.
5. Na závěr každé degustace je možné si zakoupit ochutnaná vína za výhodných podmínek. Pokud není uvedeno jinak, tak se tyto podmínky vztahují jen na objednávky učiněné bezprostředně po degustaci. Podmínkou účasti na degustaci není objednání vína.
6. Tyto strohé údaje mají jen informativní charakter a mají sloužit k tomu, abychom předešli zbytečným nedorozuměním co se týče našich degustací. Těšíme se na setkání s Vámi
7. Pro časté dotazy uvádíme, že členové Asociace sommelierů ČR, kteří nepracují v rámci restauračního či hotelového provozu nejsou co se týče přístupu na naše ochutnávky bráni jako profesní veřejnost a nemají tedy nárok na vstup zdarma.
8. Na naše degustace nelze žádat o novinářské akreditace. Neudělujeme je. A pokud ano, tak jen čistě na základě našeho uvážení a předchozích zkušeností.