Bodegas Pujanza - Rioja
Bodegas Pujanza leží v Laguardii, v srdci Rioja Alavesa a na úpatí pohoří Sierra de Cantabria. Místo, kde nadmořská výška začíná být považována za limit pro pěstování hroznů. To co definuje kvalitu vín Pujanza je klima, půda a know-how předávané z generace na generaci. Pohled do budoucnosti z tohoto místa na mapě vás doslova nutí neustále si připomínat historii a vinařskou tradici regionu a způsob chápání světa vína tak, jak to dělala jeho rodina v dobách minulých.
Carlos San Pedro je pátou generací rodiny pěstitelů. Narodil se a vyrostl mezi vinnou révou, sudy, káděmi a fermentačními vůněmi z vinařství svých předků, které se nachází pod rodinným domem. Ve věku 25 let se rozhodl založit vlastní vinařství. Zpočátku patřily vinice i vinařská zařízení rodině. Ale tak začal projekt, který se rozhodl obnovit základní kořeny vinařství v oblasti  Rioja, s jeho očima jasně zaměřenými na terroir, s vlastními hrozny a víny z jedné vinice, které jasně definují jejich původ. V roce 2001 byl vyroben první ročník ze současného vinařství. Funkční budova s nádhernými výhledy na Laguardii. Pujanza v současné době obhospodařuje 40 hektarů vinné révy, vše v rámci hranic Laguardie. Cílem Carlose San Pedra je pokračovat v hledání unikátních vinic, které jsou předurčeny k tomu, aby byly zdrojem vín s vlastní osobností.
„Naše vína ukazují, odkud pocházejí. Esence naší historie a naší země“
Bodegas Pujanza vyrábí moderní vín z Riojy. Moderní ve smyslu návratu ke kořenům, eleganci, harmonii, minerálnosti vín, která jsou schopná zrát desítky let a která nejsou založena na přezrálých, marmeládových tónech. Opakovaná ocenění vína 99 bodů to dosvědčují.
Bodegas Pujnaza

Pokročilé hledání v katalogu

6 položka(položky) byly nalezeny pomocí následujících vyhledávacích kritérií

  • Vinařství: Bodegas Pujanza

Nenašli jste co jste hledali? Upravte své vyhledávání

Nastavit sestupně

6 položek

Nastavit sestupně

6 položek