Cotes de Roses
Řada vín COTES DES ROSES pochází z jihofrancouzského Languedocu z dílny Gerarda Bertranda. Vína zajímavá nejen svou chutí a vůní, ale také designem. Název (svahy růží) do značné míry předurčilo i tvar speciální lahve, jejíž dno je provedeno jako květ růže.
Bílá růže Růžová růže Červená růže
Bílé Růžové  Červené

Nejlepší rosé světa (vítěz v Bruselu)  
NEBO využijte výhodnou sadu 6 lahví (2x bílé, 2x rosé, 2x červené) - ZDE
Růžová varianta zvítězila na Concours Mondiale Bruxelles 2015 v kategorii růžových vín a stala se pomyslným nejlepším rosé světa. Alespoň jak tvrdí v Bruselu:)

Linie

 

Sonberk
Ročník 2013 byl podle všech indícií lepší než ročník 2014 (tomu se říká tzv. ročník vinaře...) Vinařství Sonberk patří k tomu vůbec nejlepšímu co jižní Morava může nabídnout. A netýká se to jen výhledu na Pálavu. Jejich Ryzlinky jsou vyhlášené, Pálavy se Sauvignony nejsou o nic pozadu a jejich Merlot občas porazí i ty nejlepší francouzské merloty u nás (které shodou okolností často dovážíme my:)
Protože jsme neváhali, zásobili jsme se víny ze Sonberku ročníku 2013 v míře dostatečné. A nyní vám nabízíme "plody" této předvídavosti - vína Sonberku ve špičkové kondici, připravené k pití. A každé navíc dočasně za zvýhodněnou cenu. Kompletní sortiment Sonberku najdete ZDE. Detailní popis ročníku 2013 najdete v tomto našem "stručném zápisku" z cesty na Sonberk v loňském roce - ZDE.

LInier

Bandol rosé - růžové víno pro velké holky a kluky:) jen 12ks skladem...
Bandol rosé