Jsme DOVOZCE ROKU 2014 a 2015 - všechna naše medailová vína najdete zde... 

Dovozce roku 2014 a 2015

Vino a výhradně kvalitní vína jsou posláním rodinné vinařské firmy Kupmeto CZ spol. s r.o. založené roku 2001 s cílem dovážet a distribuovat vína z celého světa a kvalitní víno dobrých vinařů z Moravy. Specializujeme se na menší a střední vinařství s osobním přístupem. Na počátku našich aktivit jsme dováželi výhradně francouzská vína. Postupem času se náš sortiment rozšířil na více jak 700 vín z Francie. Následně přibyla vína italská a v roce 2008 jsme aktivně vstoupili do Nového světa vín dovozem chilských vín Errazuriz a argentinských Jean Bousquet.

 

Sortiment zahraničních vín doplňují vína z Jižní Afriky, Austrálie, Nového Zélandu, Kalifornie, Německa, Španělska, Portugalska, Slovenska a Rakouska. Významnou část našeho portfolia také tvoří moravské víno - vybíráme moravská vína od špičkových, moderních a menších moravských vinařství, kterou svou technologií a filozofií tvorby kvalitního vína skutečně patří do Evropy a jsou konkurenceschopná mnohým bílým vínům ze zahraničí. Netradiční, ale rozhodně významnou část našeho srtimentu tvoří vín v bag-in-boxech, moderních obalech pro vína se zajímavým poměrem cena/kvalita.

 

Doplňkem našeho portolia jsou šlechtilé destiláty, domácí vinotéky a dárková balení na víno. Co nás do značné míry odlišuje od ostatních dovozců a e-shopů s vínem je pravidelné pořádání ochutnávek a podobných vinných akcí včetně slow-food večeří. Naše vína jsou určena restauracím, hotelům, specializovaným prodejnám a vinotékám a všem milovníkům vína. Doufáme, že Vám naše vína budou chutnat.  Naše tipy
Jak číst etikety francouzských vín..
VINO.TK - zpravodajství ze světa vína
VinOutlet.cz - akční nabídky na vína
Nejlepší MALBEC v ČR
Malbec Premium sleva -45% v bag in boxu
Růžová sezóna 2015 
Châteauneuf-du-Pape - nejlépe hodnocená vína
 

 

 

Alto Adige

 

Newsletter

 


Přihlásit se k odběru Newsletteru:

 

 

Chianti

 

Chateauneuf-du-Pape