Novinky v našem e-shopu

Náš e-shop neustále inovujeme, přidáváme nová vinařství, další vína a aktuální i archivní ročníky. Letos jsme však navíc začali intenzivně přidávat bohatší informace o konkrétních vínech. A také jsme se řídili vašimi připomínkami a podněty. Je to neustálý vývoj a jsme teprve na začátku velké aktualizace, ale již jsme vás chtěli upozornit na nejnovější změny, vylepšení a novinky.
Vyhledávání vína podle sladkosti Novinky v e-shopu
vína suchá
vína polosuchá
vína polosladká
vína sladká
Detailní informace o vinařství
Popis konkrétního vína není kompletní bez ucelených informací o vinařství. U většiny vín již dnes najdete možnost řadit a vyhledávat další lahve od stejného producenta. Stačí u detailního pohledu na víno kliknout na název vinařství. Navíc postupně pak doplňujeme tyto výběry o detailní charakteristiky vinařů. Začali jsme jižní Francií - zde několik příkladů: 
Chateau Beauchene  Novinky v e-shopu
Alain Jaume - Domaine Grand Veneur
Marrenon
Jerome Quiot - Domaine Houchart
Jaillace
Domaine Houchart
Chateau Miniere
Mas Daumas Gassac
Gerard Bertrand
Le Colture
Rivetto
Detailní informace o víně  
Kromě informací o sladkosti vína, doplňujeme postupně i další informace - zěme původu, bodové ocenění vína (ve Wine Spetator, Parker, Decanter či Prague Wine Trophy) či objem lahve a alkoholu. Zde pak najdete detailní vyhledávání vín. A jako určité vodítko jaká vína si vybrat a vybírat - připravili jsme komplexní tabulku ročníků vín.
A na závěr nová růžová vína a moravské bag- in-boxy
Růžová sezóna začíná na plno - již zde máme ročník 2016 našich největších růžových hitů - Cotes de Provence, Petula Luberon rosé, QEF rosé. A s pěkným počasím venku je i čas na grilování a party. K tomu se výtečně hodí naše moravské bag-in-boxy z vinařství Zlomek @ Vávra - Chardonnay a Ryzlink rýnský.