Haut-Médoc - Château BEAUMONT 2016 cru bourgeois

Haut-Médoc - Château BEAUMONT 2016 cru bourgeois
Chateau Beaumont Haut Médoc je jednoznačná hvězda mezi vína kategorie Cru bourgeois (nyní Alliance cru bourgeois) a zároveň jeden ze zámků s největší produkcí v Médocu. Proto dokáže nabídnout velmi zajímavý poměr ceny a kvality. Je to tradiční příjemné Bordeaux kombinující zralé ovocné tóny tmavého ovoce - ostružiny, rybíz společně s lehkým dotekem čokolády.
Ročník 2016 je velmi podobný kultovnímu 2015, i když je čistě subjektivně trochu v jeho stínu. Charakteristiky tohoto ročníku jsou plnost, koncentrace a mnohovrstevnatá struktura. Barva je hluboká díky dobré extrahovatelnosti anthocyanů. Merlot je velmi tmavé, téměř černý, masitý se zralými tříslovinami. Cabernet Sauvignon, velmi tmavý, s ukázkově čistým ovocným aroma. Má také velmi hlubokou intenzitu barvy a jeho tannická struktura o něco výraznější než u Merlotu. Petit Verdot byl sklizen v dobré zralosti. Má vysokou barvu, ovocnost a dobrou tanickou strukturu.
Odruda 52% Cabernet Sauvignon, 45% Merlot, 3% Cabernet Franc
Doba archivace 10 let
Zrálo na Barriku
Barva červené
Ocenění
Vinařství Bordeaux vins
520,00 Kč
  • Objednejte 6 za 495,00 Kč kus a ušetříte 5%

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

Chateau Beaumont patří mezi nejznámější zástupce kategorie Cru bourgeois z Haut Médocu a zároveň jedním z nejdostupnějších.
Další informace

Další informace

Země původu Ne
Lahev zdarma Ne
Obsah alkoholu (%): 13
Objem lahve (standard 0,75L) 0,75L
Ocenění (body) Ne
Vinařství Bordeaux vins
Druh vína suché
Recenze

Možná Vás zaujme i následující

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').