Gerard Bertrand - Sada 3 výběrových vín

Gerard Bertrand - Sada 3 výběrových vín

Sada 3 špičkových vín jižní Francie z vinařství Gerard Bertrand. Obsahuje tři výběrové, špičková vína reprezentující maximální kvalitu, které v Languedocu je možné dosáhnout. Navíc tato tři vína jsou nejčastěji oceňována Decanterem, Wine Spectatorem a Robertem Parkerem z celého portfolia Gerard Bertrnad. Navíc v luxusní dárkové dřevěné kazetě. Sada obsahuje tato 3 vína:


Aigle Royal Pinot noir 2014 Plné hutné vrcholné Pinot Noir vinařství Gerard Bertrand, které snese náročné porovnání s víny Burgundska. Ukázka, že Pinot Noir nemusí dosahovat vrcholných parametrů jen v Burgundsku.


Hospitalitas 2013 Toto víno je z apelace Coteaux de Languedoc a úbočí kopců v podoblasti La Clape, což je jeden (za 2-3) nejkvalitnějších terroirů v celé regionu. Víno je složeno z regionálních, rustikálních odrůd Syrah (60%) a Mourvedre (40%). Víno zrálo na tradičních francouzských dubových sudech po dobu 12 měsíců. Temně rud barva. Intenzivní vůně s dominancí koření, ovoce (ostružiny, černý rybíz) a dotekem vanilky. Chuť přesně ukazuje noblesnost terroiru Chateau Hospitalet odkud víno pochází - mocné a elegantní, plné ovoce s tělem a strukturou, zároveň elegantní a hebké.


Viala 2012 Temná rubínově-fialová barva, velmi koncentrovaná. Ve vůni velmi výrazné tóny černého ovoce a ostružin. Plná a šťavnatá chuť, ladná a elegantní s měkkými tříslovinami a dlouhým koncem.

Odruda Grenache, Syrah, Mourvedre, Pinot Noir
Doba archivace 7 let
Zrálo na Barriku
Barva červené
Ocenění
Země původu Francie
Vinařství Gerard Bertrand
6 750,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Detaily

Gerard Bertrand - vinařská firma a její majitel nesou stejné jméno. Gerard Bertrand navazuje na tradici započatou jeho otcem, která kombinuje nadšení pro víno, středomořský způsob života a snahu o vytvoření moderního produktu v souladu s tradičními způsoby pěstování a výroby vín.Vytyčeným cílem firmy Gerard Bertrand je pozvednout Languedoc mezi prestižní francouzské a světové vinařské oblasti.
Další informace

Další informace

Země původu Francie
Lahev zdarma nedefinováno
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Gerard Bertrand
Druh vína suché
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').