Arte Vini - 6 vín VOC Znojmo 2016

Arte Vini - 6 vín VOC Znojmo 2016

Sada 6 vín tří odrůd ze znojemského vinařství Arte Vini kategorie VOC - Sauvignon blanc 2016, Veltlínské zelené 2016, Ryzlink rýnský 2016. Od každé odrůdy jsou v sadě dvě vína:


Sauvignon Blanc 2016 VOC Znojmo - Vůně nabízí angrešt, rybíz a decentní náznak černého pepře. Chuť je plná, extraktivní a minerální. OBEC Sedlešovice, trať Kraví hora. Suché víno.


Veltlínské zelené 2016 VOC Znojmo - Zářivě zlatožlutá barva, již ve vůni velmi komplexní a bohaté veltlínské s jemnými tóny vyzrálého žlutého melounu a ananasu, na jazyce je hluboká pikantní chuť pepře; silné a  mnohovrstvé víno charakterizované šarmantní elegancí. OBEC Sedlešovice, trať Kraví hora. Suché víno.


 Ryzlink rýnský 2016 VOC Znojmo - Víno krásné zlato-žluté barvy, s výraznou ovocnou vůní pomerančů, kdoulí, zralých meruněk, manga a ananasu a příjemnou decentní mineralitou. Víno výrazné plné chuti, mnohovrstevné a komplexní s pikantní, vzrušující kořenitostí. OBEC Dyjákovičky, trať U Sklepů. Suché víno

Odruda Veltlínské zelené, Sauvignon, Ryzlink rýnský
Doba archivace 5 let
Zrálo na Barriku
Barva bílé
Ocenění
Země původu Morava
Vinařství Arte Vini
1 314,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

Sada výběrových 6 vín z vinařství Arte Vini ročníku 2016 - Sauvignon, Veltlínské Zelené a Ryzlink rýnský kategorie VOC. Vína originální certifikace (VOC) jsou specifická tím, že hrozny, ze kterých jsou tato vína vyrobena, pocházejí výlučně z vinic ležících ve schválených polohách daného regionu. Vinaři sami vyberou vinařské trati, které jsou pro výrobu VOC nejvhodnější.
Další informace

Další informace

Země původu Morava
Lahev zdarma nedefinováno
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) 0,75L
Ocenění (body) Ne
Vinařství Arte Vini
Druh vína suché
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').