Gala degustace 2017 - Kupmeto CZ

Gala degustace 2017 - Kupmeto CZ

Galadegustace 2017 - celodenní průřezová ochutnávka vín dovážených a distribuovaných společností Kupmeto CZ. Akce se koná 13. řijna 2017 v Novoměstské radnici - Praha 2  v čase 14:00-19:00.


Při koupi samotných vstupenek nebudeme k nim účtovat poštovné.  (E-shop jej z technický důvodůautomaticky připočítá, ale mi jej na finálním dokladu nebudeme účtovat - vyčkejte po objednávce na zaslání faktury. Děkujeme za pochopení.)


Hodnotu vstupenky Vám odečteme z případné objednávky uskutečněné na akci, pokud přesáhne alespoň 3000,-Kč. 

Odruda
Doba archivace
Zrálo na Barriku
Barva
Ocenění
450,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Popis

Detaily

V průběhu Galadegustace se vám představí ve formě neřízené ochutnávky více jak 35 zahraničních vinařství prezentujících více jak 200 vín. Ta budou navíc doplněna a špičkové producenty z Moravy. Mezi zahraničními víny budem mít jasný prim Francie, která však budou zdárně sekundovat Itálie, Chile, Argentina, Jižní Afrika, Austrálie.

Hodnota vstupenky na hlavní Gala degustaci je plně odečitatelná z objednávky uskutečněné na místě. Tato uskutečněná objednávka musí dosáhnout aspoň 3000,-Kč a na jednu objednávku je možné uplatnit odečet maximálně dvou vstupenek.

Podrobné informace získáte na www.gala-degustace.cz .Údaje o vinařstvích a prezentovaných vínech budou postupně aktualizovány.

Další informace

Další informace

Země původu Ne
Obsah alkoholu (%): Ne
Objem lahve (standard 0,75L) Ne
Ocenění (body) Ne
Vinařství Ne
Druh vína Ne
Recenze

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').